Team


drs. W.G.A. (William) Manders RA
directeur / externe accountant
email:
w.manders@auditserviceplus.nl

 

 
Specialisatie:

- MKB Controleplichtig
-
Transport
-
Notariaat


drs. D.J.H.L. (Dion) Daemen RA
directeur / externe accountant
email:
d.daemen@auditserviceplus.nl

 

 

 

 
Specialisatie:

- MKB Controleplichtig
- Zorginstellingen
-
Not-for-profit
- Subsidiecontroles

 

C.J.M. (Catja) van den Hoek MSc RA

email: c.vdhoek@auditserviceplus.nl

 


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport

- Notariaat
- Not-for-profit
- Subsidiecontroles

 
C. (Cock) de Wit RA

Externe accountant
email:c.dewit@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 
G.F.J.M. (Frans) Raijmakers RA
Externe accountant

email : f.raijmakers@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 
G.M.H.T. (Gerard) Hooijmans MSc RA
Externe accountant

email:g.hooijmans@auditserviceplus.nl

 
Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Not-for-profit
-Subsidiecontroles

 

Koen (K.T.P.M.) Segeren Msc

email: k.segeren@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Uitzendorganisaties

  
drs. W.F.A.P. (Helmut) Buddemeijer RA

externe accountant
email:
h.buddemeijer@auditserviceplus.nl

 

I.J.J. (Ilse) Nanne-Raijmakers MSc RA

email: i.raijmakers@auditserviceplus.nl

 
Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Notariaat

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

S.D.R. (Stephan) Theunissen BSc

email: s.theunissen@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

drs. P.M.C. (Pascal) Hartmans RA

email: p.hartmans@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport sector
-
Handelsbedrijven

 

R.W.A. (Remo) Romijnders MSc RA

email: r.romijnders@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

R.L.J. (Robin) Vos MSc RA

email: r.vos@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

drs. T.J.K. (Tanja) van Tuijl RA

email: t.vantuijl@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie:
- MKB Controleplichtig

 

 

drs. R.H.M.L. (Roger) Ackermans RA

email: r.ackermans@auditserviceplus.nl

 

Specialisatie:
- MKB Controleplichtig

- Subsidiecontroles
- Zorginstellingen

 

 

L. (Lydia) van Oostenbrugge

email: l.vanoostenbrugge@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

R. (Rachelle) Leijs

email: r.leijs@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

M. (Marco) Eppels MSc RA 

email: m.eppels@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 

F.P.J. (Femke) van Eupen MSc RA

email: f.vaneupen@auditserviceplus.nl

 

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig
- Transport sector
- Subsidiecontroles


D.T. (Daniël) van Kleef

email: d.vankleef@auditserviceplus.nl

 

 


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via
T 0413 - 33 46 36 (Regio Brabant),

T 046 - 423 54 54 (Regio Limburg)
of via onderstaand contactformulier.

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AUDIT SERVICE PLUS

Verlengde Velmolen 8

5406 NT UDEN

T 0413-334636

info@auditserviceplus.nl

 

Rijksweg Noord 45

6162 AB GELEEN

T 046-4235454

info@auditserviceplus.nl