Gepassioneerd team Audit Service Plus

Werken bij ons is als belanden in een warm bad. Een plek waar mensen zich met veel passie inzetten voor de klanten en waar ruimte is voor gesprek en ontspanning. Een betrokken team met een bulk aan kennis en ervaring. Mensen waar we met recht trots op zijn. Ben jij straks onze collega? Alles begint met solliciteren… we verwelkomen je graag aan boord.

Ons team bestaat op dit moment uit ruim 20 gepassioneerde vakmensen, ieder met zijn of haar eigen kwaliteiten. Neem gerust contact op met (een van) hen als je vragen hebt of als hulp geboden is bij het oplossen van jouw financiële vraagstuk. 

drs. William Manders RA

drs. William Manders RA directie / externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Transport

w.manders@auditserviceplus.nl

drs. Dion Daemen RA

drs. Dion Daemen RA directie / externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Zorginstellingen
  • Not-for-profit
  • Subsidiecontroles

d.daemen@auditserviceplus.nl

Femke van Eupen MSc RA

Femke van Eupen MSc RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Transport sector
  • Subsidiecontroles

f.vaneupen@auditserviceplus.nl

Cock de Wit RA

Cock de Wit RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

c.dewit@auditserviceplus.nl

Gerard Hooijmans MSc RA

Gerard Hooijmans MSc RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Not-for-profit
  • Subsidiecontroles

g.hooijmans@auditserviceplus.nl

drs. Helmut Buddemeijer RA

drs. Helmut Buddemeijer RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Notariaat

h.buddemeijer@auditserviceplus.nl

Marco Eppels MSc RA

Marco Eppels MSc RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

m.eppels@auditserviceplus.nl

drs. Catja van den Hoek MSc RA

drs. Catja van den Hoek MSc RA externe accountant

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Uitzendbranche
  • Notariaat
  • Not-for-profit
  • Subsidiecontroles

c.vdhoek@auditserviceplus.nl

Ricardo van Diessen MSc RA

Ricardo van Diessen MSc RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

r.vandiessen@auditserviceplus.nl

drs. Tim Jansen MSc RA

drs. Tim Jansen MSc RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

t.jansen@auditserviceplus.nl

Remo Romijnders MSc RA

Remo Romijnders MSc RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

r.romijnders@auditserviceplus.nl

drs. Pascal Hartmans RA

drs. Pascal Hartmans RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Zorginstellingen
  • Not-for-profit

p.hartmans@auditserviceplus.nl

drs. Roger Ackermans RA

drs. Roger Ackermans RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig
  • Subsidiecontroles
  • Not-for-profit

r.ackermans@auditserviceplus.nl

drs. Tanja van Tuijl RA

drs. Tanja van Tuijl RA

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

t.vantuijl@auditserviceplus.nl

Roel van den Akker

Roel van den Akker

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

r.vdakker@auditserviceplus.nl

Alessio van Nuland

Alessio van Nuland

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

a.vannuland@auditserviceplus.nl

Niels van der Kallen

Niels van der Kallen

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

n.vdkallen@auditserviceplus.nl

Tom Martens

Tom Martens

Specialisatie:

  • MKB Controleplichtig

t.martens@auditserviceplus.nl

Jeremy Coerver

Jeremy Coerver

Specialisatie:

  • Zorginstellingen
  • MKB Contrroleplichtig

j.coerver@auditserviceplus.nl

Benieuwd naar wat jou inspireert

Als controleurs van jaarrekeningen en financiële verantwoordingen, zijn we gefocust op resultaat. Maar dat kan alleen als we ook de tijd nemen voor ontspanning. Zo blijven we fit en scherp, om elke dag gezamenlijk op het hoogste niveau te presteren. Wij zijn benieuwd wat jou inspireert.

BEKIJK ONZE VACATURES